?

Log in

АРТПОЛЕ - 2011 : три тижні до найцікавішого фестивалю літа! - Propala Gramota [entries|archive|friends|userinfo]
Propala Gramota

[ website | Мій сайт ]
[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ archive | journal archive ]

АРТПОЛЕ - 2011 : три тижні до найцікавішого фестивалю літа! [червень. 24-е, 2011|03:51 pm]
Propala Gramota

propala_gramota

[arkhis]
Фестиваль  "АРТПОЛЕ" розпочнеться, як і всі вісім років свого існування, 12 липня. Цього року  "звуки та дії в просторі" 
відбуватимуться п'ять днів - до 16 липня. 
Музична програма Артполя претендує на звання найцікавішої цього літа.
Як і в попередні роки,  Артполе знайомить свою публіку з оригінальними виконавцями, які, маючи неабияку популярність у світі,  досі майже невідомі українським слухачам. Серед таких - австралійці  Wild Marmalade,  Trio VD з Великобританіі,  Besh’o’Drom (Угорщина),  Village Kollektiv з Польщі та французьський гурт  Feloche. Також міжнародну складову представляють чеський проект Dva і білоруси PortMone.
Українська частина - не менш солідна. ДахаБрахаГайдамакиПропала Грамота, Перкалаба, Зіра і Бадьян СС,  Уляна ГорбачевськаФолькнери, Зелені Сестри, Коралі та етнічна сцена -  Капела Бай (Карпати),  Джезаїр (Крим), Перемітка (Покуття).
До речі, PortMone і Зіра є відкриттям минулих років фестиваля, а цього року на відвідувачів очікує новий спільний проект гуртів ДахаБраха і PortMone, ініційований також Артполем.
Ведучими музичної програми будуть зірки літературної та музичної сцен Сергій Жадан і Павло Нечитайло.

Також у програмі - театральні перформенси, веселі, корисні та смачні майстеркласи, традиціний для Артполя лендарт - цього року спільно з найдавнішим українським лендарт-симпозіумом «Простір Покордоння» (Могриця).

Квитки на Артполе зараз продаються за зниженою ціною - 250 грн. за повний квиток на всі дні та 170 грн. на два останні дні.
Придбати онлайн на сайті kvytky.ua (повний, на два останні дні - тут), а також у партнерів у більшості обласних центрів України.
Повний список пунктів продажу квитків - тут.  

Цого літа Артполе повертається у Івано-Франківську область, місцем проведення обрано берег Дністра біля села Уніж Городенківського р-ну.
Кожного разу Артполе намагається обирати для себе мальовничу місцевість, достатньо віддалену від великих міст - задля створення затишної атмосфери (заради цього організатори навіть лишають за собою право припинити продаж квитків у разі надто великої кількості бажаючих, яку не зможе комфортно вмістити фестивальна територія). Тож дорогу до фестиваля варто роздивится заздалегідь. 

Умови перебування перш за все розраховані на тих, хто приїжджає з наметами, але місцеві жителі залюбки погоджуються підзаробити на своїй гостинності:)  Також буде можливість орендувати намет з усім необхідним.

Інформація про фестивальні автобуси з Івано-Франківська і Тернополя, ціни на оренду туристичного спорядження, а також телефони гостинних місцевих жителів з'явиться на сайті фестивалю вже наступного тижня.

Харчуванням гостей фестиваля забезпечуватимуть флагманські арт-ресторації Івано-Франковська, Тернополя та Одеси, а також один з найкращіх вітчизняних виробників молочних продуктів.

Всю інформацію про Артполе-2011 дивіться на сайті www.artpolefest.org , а перелік спільнот у соцмережах і форум можна знайти тут
 
ПосиланняВідповісти